KFConsole: teaser

Tak už známe vzhled next-gen konzole Xbox Series X, Playstation 5 a také novou konzoli od fast-foodového řetězce KFC. Že tady něco nehraje?

No jak se to vezme. Šedovlasý kolonel, jenž v jedné ruce třímá proklatě dobrou kuřecí paličku a v druhé bezedný nápoj, zveřejnil na twitterovém účtu KFC Gaming (či spíše správci tohoto účtu) zajímavé video. Ve videu se ukazuje zbrusu nová herní konzole – KFConsole. Údajně podporuje hraní ve 4K kvalitě a 120 FPS. Konzole ve tvaru kyblíku s kuřecími křídly sice neobsahuje nejmodernější SSD, zato je však vybavena tak zvanou „chicken chamber“ s plotýnkami pro opečení kuřátka – nejspíš během hraní. Jeho propečenost pak bude záviset na délce a náročnosti hry.

Ačkoli se jedná o vtip a parodii na nedávné odhalení konzole PS5, je třeba uznat, že propagační video nevypadá vůbec zle a má styl. Možná je to i trochu škoda, umím si představit, že by někdo o koupi (já) uvažoval. V příspěvku se objevuje rovněž datum 12. listopadu. Tak uvidíme, co za mňamku na tento den chystá.