Marvel’s Spider-Man: tajemství, které snadno přehlédnete u výzev s Taskmasterem

Fanoušek hry Marvel’s Spider-Man nasdílel klip, který ukazuje drobný detail při plnění Taskmasterových úkolů a dokládá preciznost, se kterou vývojáři z Insomniacu na hře pracovali. 

Ačkoli titul Marvel’s Spider-Man vyšel už v roce 2018, mezi hráči patří stále mezi velmi oblíbené tituly a hledání nejrůznějších drobností, které při běžném hraní mohou uniknout vašemu oku. Jeden z nejnovějších objevů je spadá do vedlejších úkolů od Taskmastera.  

Vedlejších aktivit je ve hře opravdu enormní množství a díky nim můžete strávit dalším kvantum hodin navíc. V rámci Taskmasterových výzev vás tato postava testuje v rozmanitých činnostech, jako je boj, let na pavučinách, nenápadná likvidace nepřítel apod. Po splnění prvních několika výzev na vás zčista jasna zaútočí a následuje první kolo boje. Finálový souboj pak nastane po splnění všech jeho úkolů.  

Uživatel s přezdívkou Jealous-Category304 na Redditu zveřejnil klip, který ukazuje, s jakou promyšleností byl tento padouch přidán do hry. Ve videu hráč prchá z boje, přičemž lze zahlédnout Taskmastera, jak se na celou situaci dívá z bezpečné vzdálenosti na jedné zá budov. Toto zjištění není ani tak zajímavé jako to, co se strhlo po zveřejnění. Celá řada hráčů v komentářích uváděla, že si toho nikdy nevšimli a neměli o tomto detailu ponětí. Podle některých dokonce Taskmaster použije kouřovou bombu, pokud se k němu dostanete příliš blízko. Tato drobnost ukazuje, s jakou precizností Insomniac Games pracovali na obsahu i mimo hlavní příběhovou linii.  

Komentáře také zmiňují, že se nejedná o jediný titul, kde funguje podobný princip. DrunkBeardGuy například zmiňuje hru Batman: Arkham City a vedlejšáky s Azraelem.