fbpx

Nebaví vás číst knížky ve Skyrimu? 83 letá youtuberka to udělá za vás

Skyrim obsahuje obrovské množství knih, ve kterých se skrývají zajímavé příběhy. Kdo z nás ale má čas a chuť uprostřed paření číst knížky? Naštěstí existují babičky a nikdo neumí předčítat knížky jako ony.

Od ledna tohoto roku každý týden 83 letá youtuberka Shirley Curry předčítá svým odběratelům, kterých má jíž přes 600 000, knihy ze Skyrimu. Každé své video začíná větou “Good morning, grandkids”, tedy “Dobré ráno, vnoučata” a lidi to zřejmě baví. Příjemný hlas této dámy vás donutí udělat si čajík, sednout k počítači a poslouchat příběhy ze Skyrimu. Tedy pokud umíte anglicky.

Shirley začala knihy předčítat jednoduše proto, že lidé mají rádi její hlas. Aby to ale nebylo příliš nudné, ve Skyrimu si vytvořila postavu Babičky a knížky předčítá na různých místech. Ve videu výše si například pochvaluje jaké je dnes skvělé počasí (to Skyrimské počasí). Sama ale říká, že se nechystá přečíst všechny knížky Skyrimu (kterých je něco přes 300) a myslí si, že to dříve přestane lidi bavit. Tak uvidíme. Každopádně, tohle je opravdu rarita a nic podobného nikdo v takovém věku nedělá.

Může vás zajímat:  State of Play ovládli Ratchet s Clankem