fbpx

Oprašte prkna, promažte kolečka, Tony Hawk se vrací!

Po více než dvou dekádách se na PC a konzole vrací skejťácká legenda Tony Hawk, a to rovnou v dvojité náloži. Oznámen byl remaster prvních dvou dílů ze série Tony Hawk’s Pro Skater. Informace vypluly na povrch v rámci Summer Game Festivalu a stylově v den narozenin Tonyho Hawka.  

Remastery budou obsahovat původní mapy a celou řadu profesionálních jezdců. Ačkoli se nejedná o remaster jedna ku jedné, ikonické lokace (skladiště, škola…), takřka kompletní původní soundtrack a postavy, jako Chad Muska, Steve Caballero, Jamie Thomas a další, samozřejmě nebudou chybět.  

Balíček her má na starost tým  Vicarious Visions, který se blýsknul remasterem Crashe Bandicoota Insane Trilogy.  Chybět nebude podpora 4K rozlišení a jako novinka přibude multiplayer či obsáhlí editor pro tvorbu vlastních skateparků.  

Během streamu tvůrci přislíbili také tradiční ovládání skrze D-Pad, jak jej známe z původní konzole PlayStation 1, tak analogové páčky. Tím má hra přinést další doušek nostalgie starším hráčům, ale současně má být příjemně ovladatelná také pro novou generaci pařanů. Remaster vychází jako celek a to už 4. září na PC, PS4 a Xbox One.

Může vás zajímat:  TMNT: The Cowabunga Collection má datum vydání?