Poradíme, kde najít exotické zbraně ve Fortnite

Fortnite je kompetitivní hra, která si už léta udržuje jednu z největších hráčských základen. Důležitým faktorem pro vítězství v této hře je skill, ale také dobré dobré vybavení. Ve Fortnite se nachází NPCčka, které vás mohou vybavit zajímavými zbraněmi. Ukážeme si několik míst ve Frotnite mapě, na kterých se tyto NPCčka nachází.

Exotické zbraně jsou to nejlepší, co můžete získat ve Fortnite. Zároveň potřebujete najít jednu takovou zbraň, abyste splnili výzvu druhého týdnu ve Fortnite. Zbraně můžete nakoupit u NPCček, které jsou k nalezení na určitých místech mapy. Zbraně vás budou stát Gold bary, které můžete získat hraním, otevíráním bedýnek. V současné době se ve Fortnite nachází šest exotických zbraní.

Tyto speciální zbraně mají výborné atributy, které je povyšují nad ostatní zbraně a vaše vybavení nad vybavení vašich protivníků. Náročnou věcí je najít NPCčko, které vám takovou zbraň prodá. Stejně náročné je ale nasbírat Gold bary na jejich koupi. Každá z exotických zbraní stojí 400 Gold barů, takže musíte dokončit řadu výzev, otevřít spoustu bedýnek a nebo je nakoupit za reálné peníze. K dispozici jsou snipery a zajímavé pistole.

Zdroj: Epic Games

Night Hawk revolver můžete zakoupit od The Origin a Brianiaca v severní části Sanctuary a jižně od The Joneses

Shadow Tracker pistol můžete zakoupit od Metal Team Leadera a Cuddlepoola v Camp Cuddle

Marksman six shooter můžete zakoupit od Cuddle Team Leadera a Quaclinga v Camp Cuddle

The Dub můžete zakoupit od Ludwiga, Mullet Maraudera a Jonesy the First v The Joneses

Storm Scout sniper rifle můžete azkoupit od The Scientist, The Foundation a The Imagined v Synpase Station, Sanctuary a outpostech 3,4 a 5

Boom sniper rifle můžete zakoupit od The Visitora, Peely a Agenta Jonese, kteří jsou na Launch Pad Islandu, Daily Bugle a outpostech 1 a 2