fbpx

Prvních TOP 5 nejlepších poprsí ve hrách!

Stejně jako v reálném světě, i v tom herním se občas pozastavíme nad pěknou ženskou postavou a máme nutkání si ji prohlédnout (a neříkejte, že jste to nikdy nedělali!) trochu podrobněji. V tomto článku se podíváme na 10 herních poprsí, které stojí opravdu za to.


5. Striptérky v Duke Nukem 3D


Když 3D Realms představilo hru Duke Nukem 3D každému muselo být jasné, že nepůjde o obyčejnou hru. Charismatický Duke Nukem si našel rychle spoustu fanoušků a možná to bylo i tím, že ve hře byl strip bar. Kromě policejních prasat jste tak mohli téměř na začátku hry zavítat do strip baru, kde se kroutily krásné pixelové kočičky. Duke jim dokonce mohl strčit nějaký ten dolárek, za který tyhle pixelové holky ukázaly všechno co skrývají jejich pixelové podprsenky. Kdo v Dukovi nechodil do strip baru, jakoby hru ani nehrál! Obrázek níže je z HD verze, i tak ale tyhle pixelové holky neztratily nic ze své krásy.


4. Cortana z Halo


Jedna z nejvíce sexy asistentek ve hrách je rozhodně Cortana z Halo. Tedy ta novější. Umělá inteligence a kopie mozku Dr. Catherine Halsey, která se objevuje v celé sérii Halo prošla od svého počátku několika změnami. Kromě méně výrazné změny barvy ze zelené na modrou se vývojáři rozhodli, že v novějších dílech hry nasednou na vlnu velkých prsou a z této umělé inteligence udělali doslova sexbombu. Cortana tak dostala nový vzhled a daleko větší prsa, protože bez pořádných nárazníků si už dneska žádná uměla inteligence neškrtne.

Může vás zajímat:  Wolfenstein 3D: legendární hra má 30 let od vydání

3. Andariel z Diablo 2


Když v roce 2000 vyšlo Diablo 2 dalo se očekávat, že ve hře se objeví i ženské postavy. Tou nejzajímavější z hlediska dnešního článku je samozřejmě legendární boss první aktu Andariel. Kromě toho, že Andariel je prvním nepřítelem, který je větší než hráčova postava, má také největší poprsí v celé hře. Na rtech nejednoho hráče se jistě objevil malý úsměv, když vstoupil do posledního patra Katakomb a uviděl tuhle sexy ďáblici – doslova. Tato do striptýzového úboru oděná ďáblice se objeví samozřejmě i v remasterované verzi a už teď se můžete podívat, jak její přednosti budou vypadat v nové verzi – jen si na ten YouTube skočte 😉


2. Paní Slunečnice z Conker’s Bad Fur Day


Tato, v dnešní době už retro, hra byla celkově dost šílená a vývojáři se u jejího vývoje zřejmě dost vyřádili. Nejznámější postavu ze hry je zřejmě velké hovno, které musíte pokořit v jedné z lokací, do dnešního článku se ale více hodí paní Slunečnice se svýma velkýma zelenýma dudama. Na tuhle poběhlici si ve hře stěžuje královna Včelka, protože paní Slunečnice ji přebrala všechny čmeláky, kteří teď létají obdivovat paní Slunečnici. V kůži rezavého Conkera musíte pomoci tento nepříjemný prsatý problém vyřešit, aby úl včelí královny byl zase v bezpečí a bráněn čmeláky. Pro srovnání jsme vám sem dali obrázek z původní i remasterované verze 😉

Může vás zajímat:  SOUTĚŽ: Tři klíče ke skvělému českému cyberpunkovému RPG s názvem Dex

1. Ivy Vallentine ze Soul Caliber


Pokud se řekne Soul Caliber, okamžitě se všem vybaví dvě věci – bojovka a ta hra s kočkou s obrovskýma dudama. Ivy Vallentine je jednou z hratelných postav z této bojové série a je rozhodně tou nejikoničtější, právě skrze její velké prsa. Její oblečení v každém díle odhalí dostatek k tomu, aby jste se při animacích zaměřovali pouze na to jedno jediné místo. Animace ve hře jsou vcelku sexistikcé a využívají právě předností této postavy. No, posuďte sami.