Rocket Pass 3 Startuje 17. Dubna

Po úspěšném ukončí Rocket Passu 2 přicházejí vývojáři s další salvou itemů v Rocket Pass 3. Ten startuje už 17. Dubna 2019, za stejnou cenu 10 klíčů (8,70€). Takže jestli máte nějaký klíč ušetřený, nebude vás RP3 tolika stát.

V Premium Rocket Pass3 získáme při pokoření prvního tieru nové auto GUARDIAN, který bude mít až tři různé zajímavé modely.

  • Guardian (1. TIER)
  • Guardian G1 (25. TIER)
  • Guardian GTX (70. TIER)

Nejvíce vás bude asi lákat Guardian GTX, který má více možností barevného stylování a tak vaše barevná kombinace nebude tolik omezená. Kdo rád barvičky, nechť se ukáže jeho síla.

Rocker Pass3 toho nabídne více, ale co vše nového přijde s updatem, na to už si musíme počkat. Víme, že před updatem Rocket Pass3, je nachystaná aktualizace (16.4.2019) s názvem Esport Shop. Vývojáři si pro nás připravili pár zajímavostí.
Už samotný název aktualizace je vlastně něco o čem zatím nemáme žádné informace. Dále nám přibude Replay Fx, jde spíše o kreativní přídavek něco ve smyslu FOTO MÓDU – To zní lákavě.

Rocket League bude podporovat HRD, ale co a jak to bude fungovat, na to si musíme bohužel počkat do oficiálního vydávání aktualizace.

Nicméně musíme, ale uznat, že vývojáři pro své hráče dělají maximum a my jim za to vřele děkujeme.

Pro stažení klikněte pravým tlačítkem myšky. (4K Wallpaper – Official )

No comments

Napsat komentář