Sonic The Hedgehog – Odložen

Je to skoro měsíc, kdy byl společností Paramount Pictures zveřejněn oficiální trailer na připravovaný hraný film Sonic The Hedgehog. Po zhlédnutí filmové ukázky byly fanoušci zklamání ze vzhledu hlavní postavičky Sonica, který nevypadal, tak jak jsou fanoušci zvyklí z herní série Sonic.

Spustila se vlna dotazů právě na vzhled oblíbeného modrého ježka, který se většině diváků po zhlédnutí video ukázky nelíbil. Trailer má sice více jak 31 mil. zhlédnutí, ale taky disponuje 671 Tis. palců, které směřují dolů (Trailer se Líbí jen 378 Tis. divákům)

Nicméně tyto čísla a komentáře mají svůj efekt na připravovaný film. Produkční filmu The Sonic Hedgehod se rozhodli vyslechnout fanoušky Sonica a začal se přepracovávat vzhled modrého rychlého ježka. Bohužel se stalo nevyhnutelné a snímek bude odložen. Oficiální datum, kdy měl snímek přijít do kin, byl 8.11.2019 aktuálně dle získaných informací, bude film přesunut až na 14.2.2020.

Pro diváka je to sice špatná zpráva, ale pro skalní fanoušky série, je to zase výborný krok. Sonic, tak získá správný vzhled a my fanoušci budeme spokojený, že Sonic nebude vypadat jak nějaký klučina převlečený do modrého kostýmu.

No comments

Napsat komentář