fbpx

SOUTĚŽ: O dva klíče na hru Workers & Resources: Soviet Republic

Přímo od vývojářů ze studia 3DVISION jsme pro vás dostali dva klíče do soutěže na hru Workers & Resources: Soviet Republic. My moc děkujeme a vy se níže můžete zúčastnit soutěže.

Hra od našich slovenských sousedů, nebo respektive jednoho souseda. Za celou hrou víceméně stojí jediný tvůrce Peter Adamčík. Jeho hra je real-time simulátor sovětského velkoměsta. Ve hře najdete spoustu věcí, na které jste zvyklí z běžných tycoonů a hlavně spoustu nových věcí, které v běžných stavitelských hrách nenajdete. Maličkosti související s tehdejším režimem, jako možnost určit, že rodiče dětí do 6 let musí pracovat jen v případě, že mají pro děti školku. Stavíte zde například i chodníky, což rozhodně není běžné v klasických stavitelských hrách. Těchto přidaných mechanismů je ve hře celá řada, výborně fungují a skvěle dokreslují sovětskou atmosféru.

V klasických stavitelských hrách jsme zvyklí, že se staví budovy, buduje infrastruktura nebo inženýrské sítě. To vše je zde doplněno ještě podrobným nastavením každé jednotlivé budovy. Když v Soviet Republic postavíte obchod, je ještě potřeba sehnat personál a nakoupit zboží. Stejně tak farma nefunguje jen protože jste ji postavili. Opět je potřeba sehnat personál a také nakoupit různou techniku, která bude určovat rychlost a kvalitu pracovního procesu a výroby surovin.

Do hry vycházejí stále nové updaty, které doplňují spoustu nových a zajímavých věcí. Hned v prvním updatu přibyla nová vozidla, tramvaje a vlaky. Ve třetím updatu jsme si mohli postavit lanovky, jak nákladní tak pro osobní dopravu a v posledním updatu ze 17. srpna dorazila roční období, kompletní systém lodní dopravy nebo centrální vytápění měst a budov.

Může vás zajímat:  Fanouškovský film The Last of Us je venku

Starší generaci hráčů také potěší známý socialistický design, kteří mnozí z nás zažili na vlastní kůži. Oproti anonymním tycoonům, tady máte pocit, že stavíte vesničku, ve které jste prožili dětství.

V průběhu soutěže se můžete těšit na podrobnější článek o hře Workers & Resources: Soviet Republic