fbpx

SOUTĚŽ: Tři klíče pro novou českou hru The Wild Age

Další zajímavá hra, která jen dokazuje pravdivost přísloví ,,zlaté české ručičky”. Micro management tower defense hra od vývojáře McMagic Productions vychází 7. března my pro vás máme tři klíče testovací verze, abyste si novinku mohli vyzkoušet.

SOUTĚŽNÍ FORMULÁŘ NAJDETE NA KONCI ČLÁNKU

The Wild Age je nová česká hra, kterou má na svědomí studio McMagic Production s jediným členem Martinem Marcusem Mastným. Ten už na Steamu prezentoval jedno své veledílo, na kterém stále pracuje, s názvem Novus Inceptio. Jedná se o středověkou survival hru.

Ale zpět k The Wild Age. Tato hra je silně inspirovaná hrami ze série Kingom, ze které určitě znáte Kingdom: New Lands. Martin se nijak netají tím, že se Kingdom inspiroval, ale nejde jen o převod hry do 3D. Martin do hry přidal několik zajímavých prvků, o kterých si může série Kingdom nechat jen zdát. The Wild Age se navíc může pochlubit opravdu působivým zpracováním, které umí pohladit na duši každého hráče.

Ve hře si vyberete svého hrdinu a pustíte se krok za krokem do výstavby samostatných osad na každém z ostrovů. Ty budete postupně procházet v rámci příběhové liniie, která vám nabídne několik zajímavých úkolu na ostrovech při stavbě osad. Pro ty ještě tvořivější hráče, kterým nebude stačit výstavba vlastní osady, nabídne hra také editor celých ostrovů. Ty pak budete moci sdílet s přáteli a nabídnout jim tak vlastní zajímavé dobrodružství.

Jak již bylo zmíněno jedná se o Tower Defense hru inspirovanou sérií Kindgom. Budete tak ve svém novém království projíždět na koni, sbírat suroviny, úkolovat poddané a hlavně dělat vše pro, aby vaši osadu nezničili každou noc objevující se nepřátelé.

Může vás zajímat:  Hry zdarma pro předplatitele Games with Gold na květen
Testovací gameplay hry The Wild Age (en)

My vám nabízíme tři herní klíče pro platformu Steam, díky kterým si připravovanou českou hru můžete vyzkoušet. Klíče platí do 6.3., aby na další den mohla hra vyjí v předběžném přístupu. Vyjde právě na Steamu a vy můžete přispět k jejímu úspěšnému dokončení. Vaším úkolem bude odpovědět na tři otázky níže ve formuláři.

Všechny správné odpovědi budou zařazeny do slosování a tři výherce oznámíme na našem Facebooku v sobotu 23. února. Takže pokud ještě nemáte na naši stránce LIKE, nezapomeňte se přidat.