fbpx

Uvedení remasterovaného Diabla na trh se neobešlo bez problémů

Od včerejšího večera si hráči mohli zahrát nové remasterované Diablo II Resurrected, vydání hry ovšem provázely problémy.

U her vyžadující připojení k online serverům se často při spuštění stává, že všechno nedopadne jak má a hráči mají s připojením problémy. Ne jinak tomu bylo i při spuštění dlouho očekávaného remasteru legendárního Diabla. Servery pro hru byly spuštěny v 17 hodin a problémy přišly téměř okamžitě. Pokud se vám už podařilo připojit k serverům a zahrát si, mohlo se stát, že při dalším přihlášení byl váš dosavadní postup ztracen nebo jste dokonce přišli o celou postavu. Blizzard hned na 19. hodinu naplánoval odstávky serverů a jejich údržbu, která zamezila hraní online na několik hodin.

Konektivita serverů není ideální ani dnes a čas od času hlásí hráči problémy s připojením a to převážně na konzolích, kde Diablo vyšlo poprvé ve své historii. Podobné problémy má Blizzard při vydání snad každé hry, jen si vzpomeňte na ty hodiny nervů a rozčilovaní s každým novým datadiskem pro World of Warcraft.

Zdroj: Games.cz

Může vás zajímat:  Remedy: informace o Alan Wake 2 a remasterovaná verze na Switch