Vyšlo velmi slibné sci-fi In Other Waters

Velmi dobře vypadající sci-fi In Other Waters právě vyšla na Steam a GOG.com. Nyní i se slevou si tak můžete zkusit, jaké to je prozkoumávat podvodní světy.

Podobně, jako Subnatica nás In Other Waters pozve pod vodní hladinu. Stejně, jako v Subnautice prozkoumáváte svět pod vodní hladinou. In Other Waters vás ale postaví k počítači. Vše ovládáte prostřednictvím uživatelského rozhraní a map. Dostanete se tak do děje, který je slovy vývojářů „non-violent sci-fi story“, tedy sci-fi příběh zcela bez násilí. Dějem hýbe xenobiolog jménem Ellry. Ten pro všechnu smůlu na světě uvízl v mimozemském oceánu vybavený pouze svým oblekem a chytrým počítačem, zvaným AI helper.

Zajímavé je, že v In Other Waters nehrajete přímo za Ellery, nýbrž za umělou inteligenci počítače. Pomocí navigování a informování hlavní postavy se snažíte udržet ji na živu, aby mohla prozkoumat tajemství zdejšího oceánu a příběhu této planety. Nemějte strach, neméně zábavné je i působení ve hře jako počítač. Podařené rozhraní vás vtáhne do děje a každá informace na obrazovce pro vás bude něco znamenat a nebude to jen přehlédnutelná tečka.

In Other Waters si můžete koupit na Steamu nebo GOGu. Nyní s 10% slevou.

€11,24| €12,49

Sleva 10%

Zobrazit položku ve Steam Store

€11,29 | €12,49

Sleva 10%

Zobrazit položku na GOG.com