fbpx

Vývojáři Wolfeinsteina zřejmě pracují na hře ze světa Indiana Jonese

Podle některých informací to vypadá, že vývojáři stojící za posledními díly Wolfensteina pracují na hře ze světa Indiana Jonese. Informace vyplynula z LinkedIn profilu jednoho z vývojářů.

Na začátku tohoto týdne se na LinkedIn profilu senior game designera Teemu Kivikangase objevila informace o tom, že pracuje na nové hře ze světa Indiana Jonese pod hlavičkou Bethesdy. Podle profilu Kivikangas pracuje pro firmu MachineGames na nové, neoznámené hře ze světa Indiana Jonese.

Pokud toto studio společně s Teemu Kivikangasem skutečně pracuje na nové hře ze světa Indiana Jonese, je to skvělá zpráva. Toto studio totiž v posledních několika letech vydalo pár opravdu povedených rebootů série Wolfenstein. Kromě krátkého teaseru, který se objevil na začátku roku a všechny rychle přesvědčil, že se jedná o hru ze světa Indiana Jonese zatím nemáme žádné další informace. Některé zdroje ale tvrdí, že by se mohlo jednat o příběh odehrávající se v Itálii kolem roku 1937, kdy italský bůdce Benito Mussolini obdržel Meč islámu. V teaseru jde také vidět letenka do Říma s datem 21. října 1937.

Může vás zajímat:  Wolfenstein 3D: legendární hra má 30 let od vydání